+48 512 382 630 p.morawiec@piotrmorawiec.pl

Prędzej czy później każdy chociaż raz w życiu będzie musiał zmierzyć się z jakimiś sprawami natury prawnej. Niestety ze względu na to, że prawo jest wyjątkowo skomplikowane, często samodzielne rozwiązanie takich kwestii jest niemożliwe. Wtedy konieczna staje się pomoc adwokata. Na co zwrócić uwagę wybierając kancelarię adwokacką? Jakie usługi oferują kancelarie, takie jak na przykład ta prowadzona przez adwokata Piotra Morawca z Bełchatowa? Wyjaśniamy!

Wiedza i doświadczenie

Chcąc uzyskać profesjonalną pomoc prawną, przede wszystkim konieczne jest znalezienie rzetelnej kancelarii adwokackiej, która oferuje szeroki zakres usług. W Nysie właśnie takim miejscem jest Kancelaria adwokacka Piotra Morawca. Adwokat, należący do Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi, otworzył kancelarię w 2011 roku. Od tamtego czasu udzielił pomocy prawnej wielu klientom – zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym.

Szeroki zakres pomocy prawnej adwokata Piotra Morawca z Bełchatowa

Kolejną bardzo ważną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, wybierając kancelarię adwokacką, jest zakres usług. Niektórzy decydują się na skorzystanie z usług adwokata, który specjalizuje się tylko w dziedzinie prawa obejmującej daną sprawę. Jednak często różne problemy są na tyle skomplikowane, że wymagają naprawdę szerokiej wiedzy prawnej z wielu gałęzi prawaDlatego najlepiej wybierać kancelarie, gdzie zatrudnieni są adwokaci o różnych specjalizacjach, dzięki czemu będą oni w stanie poradzić sobie z niemal każdą sprawą. Kancelaria adwokacka Piotra Morawca z Bełchatowa oferuje pomoc z zakresu m.in.:

  • prawa gospodarczego,
  • prawa cywilnego,
  • prawa karnego,
  • prawa rodzinnego,
  • spraw rozwodowych,
  • prawa pracy,
  • prawa podatkowego,
  • ubezpieczeń społecznych.

W ramach oferowanych usług pracownicy kancelarii reprezentują klientów podczas rozpraw przed sądami wszystkich instancji, a także w urzędach i innych instytucjach. Ponadto adwokaci przygotowują niezbędne pisma procesowe i inne formalności oraz udzielają porad prawnych, również online.

Obsługa prawna podmiotów gospodarczych

Dopełnieniem usług oferowanych przez Kancelarię adwokacką Krzysztofa Pelca jest obsługa prawna podmiotów gospodarczych. W ramach tego adwokaci gwarantują przedsiębiorcom wsparcie na każdym etapie prowadzenia firmy, a także we wszelkich procesach.Jeśli to konieczne kancelaria może pomóc w rejestracji działalności. Natomiast później zajmuje się przygotowywaniem lub opiniowaniem różnego rodzaju dokumentów i umów, jak również reprezentowaniem przed organami państwowymi.